eXant kv

Kariera w eXant

Polityka kadrowa firmy eXant Software opiera się na przekonaniu, że za sukcesem firmy stoją ludzie. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, której największą wartością są zatrudnieni w niej ludzie.

Kogo szukamy?

Wierzymy, że sukces naszego przedsiębiorstwa to osobisty sukces każdego pracownika. Jeśli masz wizję siebie oraz spełniasz wymagania to chcemy, abyś dołączył do naszego zespołu. Twoja wiedza jest dla nas źródłem inspiracji, bo tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe, które ułatwiają życie innym.

Szukamy ludzi, którzy chcą rozwijać się razem z nami, chcą zrobić w życiu coś ciekawego i wartościowego.

  • Znasz się na technologiach internetowych?
  • Czujesz, że jesteś najlepszy w swojej dziedzinie?
  • Masz głowę do logicznych rozwiązań?
banner

Dla nas największą wartością są ludzie

Dlatego doceniamy i promujemy osoby gotowe do stałego poszerzania własnej wiedzy, ciągłego rozwoju kompetencji oraz chęci dzielenia się zdobytą wiedzą.

Benefity

grow your passion
ROZWÓJ ZAWODOWY

Skupiamy się na planowaniu ścieżki kariery naszych pracowników i wykorzystywaniu ich potencjału. Rozwój zawodowy możliwy jest dzięki szkoleniom i kursom, które organizujemy.

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ

Wspieramy i budujemy społeczność zarówno wewnątrz firmy jak i poza nią. eXant wpiera wszystkie inicjatywy, które służą poprawie kompetencji takich jak praca zespołowa, nabycie nowych umiejętności i kwalifikacji czy skuteczna komunikacja.

Time off
EXANT PO GODZINACH

Jako pracodawca dbamy o swoich pracowników także po godzinach pracy. Cykliczne organizowane są wyjazdy integracyjne, imprezy plenerowe oraz świąteczne połączone z aktywnym spędzaniem czasu.

Healthcare
OPIEKA ZDROWOTNA

Dla pracowników i ich rodzin na preferencyjnych warunkach dostępne są karty Luxmed, karty sportowe Benefit Systems - MultiSport oraz szeroki pakiet ubezpieczeń grupowych.

Rekrutacja

1
weryfikacja

Na tym etapie gromadzone są otrzymane aplikacje, które poddawane są wstępnej selekcji.

2
rozmowa z team leaderem

Rozmowa kwalifikacyjna daje kandydatom możliwość lepszej prezentacji swojej osoby. Team leader sprawdza informacje zawarte w CV oraz przeprowadza testy specjalistyczne.

3
rozmowa z ceo

Kolejna rozmowa ma na celu ustalenie warunków współpracy z kandydatem (wynagrodzenie, zakres obowiązków, data rozpoczęcia pracy itp.)

4
praca w exant

Po przejściu wszystkich etapów rekrutacji witamy na pokładzie, zachęcamy do korzystania ze wszystkich benefitów i życzymy sukcesów!

banner

Praca w międzynarodowym środowisku oraz dostęp do najnowszej technologii

Oferty pracy

Kandydatów na poniższe stanowiska prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających CV oraz list motywacyjny.
Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Analityk biznesowy

Zadania
  • Koordynowanie i realizacja jednocześnie kilku projektów
  • Kierowanie zespołem projektowym
  • Samodzielne analizowanie procesów biznesowych Klientów
  • Tworzenie specyfikacji wymagań i dokumentacji projektowej
  • Orientacja na osiąganie postawionych celów w ramach harmonogramu rzeczowo-finansowego
  • Prowadzenie szkoleń produktowych
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem
Wymagania
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych dla biznesu
  • Znajomość i praktyczne stosowanie metodyk zarządzania projektami
Konsultant Supportowy

Zadania
  • nadzorowanie procesu wytwarzania oprogramowania jako klient wewnętrzny,
  • udział w trwających wdrożeniach systemu dla Klienta,
  • nadzór nad pracą zespołu Działu Serwisu
  • zarządzanie sprawami zgłaszanymi przez istniejących klientów,
  • budowanie dobrych relacji z Klientami.
Wymagania
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów,
  • otwartość i innowacyjność w podejściu do realizowanych zadań, zaangażowanie, samodzielność, umiejętność współpracy z biznesem oraz działem IT.
Mile widziane
  • znajomość notacji dokumentacyjnych (UML, BPMN)
  • znajomość baz danych SQL
  • znajomość systemów Workflow i doświadczenie w ich wdrażaniu,
  • znajomość metodyk zarządzania projektami,
  • prawo jazdy kat. B.
Konsultant Wdrożeniowy

Opis stanowiska
  • analizowanie wymagań Klienta,
  • pomoc przy tworzeniu specyfikacji wymagań i dokumentacji projektowej,
  • nadzorowanie procesu tworzenia oprogramowania jako klient wewnętrzny,
  • udział we wdrożeniach, testach i szkoleniach dla Klienta,
  • zarządzanie sprawami zgłaszanymi przez Klienta.
Wymagania
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy.
Mile widziana wiedza na temat
  • możliwości aplikacji Internetowych,
  • zasad budowy stron Internetowych i web usability,
  • modelowania procesów biznesowych,
  • metodyk zarządzania projektami.
  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EXANT SOFTWARE POLSKA SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W POZNANIU PRZY ULICY BASTIONOWEJ 19 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
  • Informujemy, że Administratorem danych jest EXANT SOFTWARE POLSKA SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W POZNANIU PRZY ULICY BASTIONOWEJ 19.
  • Podane dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  • Jeżeli uznają Państwo, że dane osobowe będą przetwarzane niezgodnie z wymogami prawa mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Informujemy, mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłosić sprzeciw. W tym celu prosimy o kontakt.
eXant worldwide Polska  .  Wielka Brytania  .  Indie  .  Singapur  .  Sri Lanka  .  Nowa Zelandia  .  Australia
zamknij x